Kjole fra H&M, cardi fra VM og flats & halskæde fra Pieces
Jeg er efterhånden ved at forberede mig til at gå på ferie, og øver mig i bare at være lidt sommerlig i tøjet. Vejret har jo desværre ikke været til sommertøj de sidste par dage, men idag var det heldigvis solskinsvejr på Midtfyn.
Og så kan I lige ane en avis på gulvet i baggrunden. Jeg er i fuld gang med at pakke de sidste af mine ting, og flytte 100% ud til kæresten. Lige nu mangler noget af mit tøj og næsten alt mit køkkengrej, men i slutningen af august burde alle mine ting være på plads i mit nye hjem.
Min lejlighed skal lejes ud, da tiderne jo desværre ikke er til at sælge uden at miste en masse penge, så hvis I kender nogle, der står og mangler en lejlighed i Odense, så sig endelig til:-)


Muligvis… kan du oplyse om beliggenhed, antal rum, kvm og leje? 🙂
Ps. Du kan evt skrive til: mia_gade@hotmail.com med oplysningerne 🙂
/Mia M